Jdi na obsah Jdi na menu
 


OLIVANDR Z LEDOVÉHO KRAJE

18. 1. 2012

   Olivandr z Ledového kraje

 

ao.jpg

 

Majitel: nuougil

Vybavení: Řetízkový obojek a vodítko, 2 hnědé keramické misky, gumový míček, bavlněné přetahovadlo, aportovací kroužek

Info o psovi: Olivandr je roční pejsek Australského ovčáka. Je hodný, oddaný, vždy ochotný k práci. Má dar každého si získat:-) Miluje aportování a agility

Stav výcviku: Má zvládnuté základní povely a začíná trénovat agility

Výhry: žádné

Chovatelská stanice: "Australští ovčáci z Ledového kraje"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olík

(nuougil, 20. 9. 2012 7:45)

Ahoj Olinku, nesu ti granule a čerstvou vodu. Trochu se pomazlíme. Tak a teď už musím jít do školy. Měj se tady hezky, broučku.

Olivandr

(nuougil, 19. 9. 2012 21:07)

Nazdar Olí, promiň že jsem tu dlouho nebyla. Dám ti najíst a napít a půjdeme se proběhnout ven

Olík

(nuougil, 3. 2. 2012 22:41)

Olivandre, nevím jestli se k tobě zejtra dostanu, jedu na hory a tam se mnou bohužel nemůžeš:( Políbím ho na hlavičku a on se mi spokojeně uvelebí v náručí. Nasypu ti teda granule a čerstvou vodu už na zítřek, kdybych se nestíhala zastavit. Ještě chvilku se mazlíme, pak už ale musím jít.

Olík

(nuougil, 3. 2. 2012 18:22)

Lásko moja! Přivítáme se, nachystám mu granulky, čerstvou vodu a jdem se mrknout do stájí za Diem.

Olík

(nuougil, 28. 1. 2012 8:00)

Nazdárek, Olísku! Otevřu kotec a netrpělivě se k sobě přitisknem. Lásko moje... Olík skáče všude kolem mě a vesele štěká. Počkej kluku, nachystám ti snídani. Nasypu mu do misky granule. Z druhé vyleju zbytek špinavé vody a napustím tam čerstvou. Trochu mu poklidím v boudičce. Pak Olíka vykartáčuji a společně vyrazíme na prochajdu ven.

Olík

(nuougil, 19. 1. 2012 20:30)

Dám Olimu konzervu, vyměním vodu a mizím

Olík

(nuougil, 19. 1. 2012 9:50)

Dobré ranko, Olivandre! Obejmu mého chlupáčka a Olík mi podá packu. Počkej, broučku, nesu ti snídani. Máš hlad?? Já vím že ano! Dám Olimu granule a čerstvou vodu a zatímco snídá, vyčistím mu kotec. Ták a teď tě vykartáčuji, ano? Oli, pojď! Nasadím mu obojek a vodítko si hodím přes ramena. Skočím se mnou ještě do stáje za Diablem a pak půjdem do lesa.

Olík

(nuougil, 18. 1. 2012 20:37)

Oli, nesu ti véču. Vejdu do kotce a dám Olivandrovi do misky večeři. Do druhé dostane čerstvou vodičku. Olísku, věřil bys tomu? Já vážně budu hrát hokej!! Usadím se na boudě a muchlám Oliho v náručí. Mě se vážně splní můj sen! Políbím Olíka na krásnou hlavičku a pak už odejdu, chci se ještě stavit do stájí za Diablem.

Olík

(nuougil, 18. 1. 2012 11:56)

Ahoj Olíku! Netrpělivě otevřu kotec a Olivandr na mě vesele skočí. No jo, no jo. Ty jsi můj malej miláček. Vyčistím mu misky a boudičku, zatímco Olík vesele pobíhá před kotcem. Pak mu vykartáčuji srst. Tak co Oli, vyrazíme si na procházku?? Olík vesele zaštěká. Tak fajn! Sundám z věšáku vodítko a obojek a vyrazíme směr park:-)

 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12707
Měsíc: 123
Den: 6