Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koně

17. 1. 2012

 Tady si můžeš koupit některého z koní, kteří už většinou prošli nějakým tréninkem. Stačí vybrat si koníka, napsat do komentářů svůj login a jméno koně, kterého chcete.

 

Diego Famose Balter

Info: 4-letý hřebec Arabského plnokrevníka. Je to hodně temperamentní kůň, potřebuje pevnou ruku a důsledné, ale citlivé zacházení. 

Fáze výcviku: Je čerstvě obsednutý, připravený na trénink do závodů či na rekreaci (ale to by ho byla škoda). Má velký potenciál pro parkury.

Cena: 35 000 Zlatých

arab.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiona

Info: 15-ti letá kobylka Fjorda. Je velmi mírná, hodná, hodí se především pro začátečníky. Není nejvhodnější do sportu, ale bude to milá společnice, skvělá pro rekreaci. Je to dobrý kůň. 

Fáze výcviku: Umí celkem pěkně skákat, ale ve výcviku v podstatě není - věnuje se rekreačnímu ježdění. (Ale jestli máte odvahu, můžete to s ní zkusit)

Cena: 15 000 Zlatých

fj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arya Měsíční třpyt

Info: 7-letá kobylka Pura Raza Espaňola. Arya je spolehlivá, hravá klisna. Pokud hledáte snadno ovladatelnou, příjemnou a krásnou klisnu do sportu, je Arya ta pravá. Potřebuje však hodně pozornosti, je velmi citlivá a vázaná na svého jezdce.

Fáze výcviku: Kobylka zvládá menší překážky a věnuje se drezuře. Ovládá některé základní drezurní prvky.

Cena: 50 000 Zlatých

arya.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrom Caballo de la suerte

Info: 10ti letý hřebec Angloaraba. Je to skvělý skokan. Hrom je hodný kůň, k jezdci se chová velmi slušně, jen v boxe trochu zlobí - nemá rád kartáčování. 

Fáze výcviku: Momentálně s ním nikdo už dlouho nepracoval, takže bude potřebovat "rozhejbat." Dřív to byl vynikající parkurový kůň, s trochou tréninku se bude hodit do závodů. 

Cena: 22 000 Zlatých

hrom.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pammie Aiedaiel

Info: 6-letá kobylka Haflinga. Je to velmi milá klisna příjemné povahy, pod sedlem je poslušná, občas má trochu víc energie. Má ráda děti, bez problémů se snese s jinými zvířaty.

Fáze výcviku: Ježděna rekreačně a příležitostně ve vozajství nebo drezuře. 

Cena: 20 000 Zlatých

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12707
Měsíc: 123
Den: 6