Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIABLO SWEET LOVE

18. 1. 2012

 Diablo Sweet Love

diablo.jpg

 

Majitel: nuougil

Vybavení: Parkurové sedlo, Anglická uzdečka, Provázková ohlávka zelená, Kulaté vodítko zelené, Sada kartáčů

Info o koni: Diablo je 4-letý hřebec Araba, je mimořádně temperamentní, trochu lekavý. Pod sedlem je hůře zvladatelný, je to osobnost.

Stav výcviku: Je po obsednutí a momentálně začíná skákat 

Výhry: žádné

Chovatelská stáj: "Chov Arabských plnokrevníků Sweet Love"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Diablo

(nuougil, 20. 9. 2012 7:46)

Nazdárek zlato. Vklouznu k hřebečkovi do boxu a vesele se s ním přivítám. Dám ti seno, čerstvou vodu, a koukej, donesla jsem ti mrkvičku. Ještě ho vykartáčuji a pak už musím jít.

Diablo

(nuougil, 19. 9. 2012 21:09)

Ahoj Diablo, jakpak ses tady měl? vykartáčuji hřebečka, dostane seno, otruby a čerstvou vodu. Ještě mu vykydám box. Tak zatím:)

Diablo

(nuougil, 3. 2. 2012 22:44)

Vklouznu tiše do boxu a Diablo překvapeně zvedne hlavu a nastraží uši. Chlapečku, přišla jsem se na tebe ještě kouknout. Nevím totiž, jestli se zítra uvidíme. Diablo odfrkne a položí si hlavu na moje rameno. Probírám se prsty v jeho hřívě a spokojeně přitisknu svoji tvář k jeho hlavě. Donesla jsem ti cukr. Nabídku mu a Dio si ho vezme a mlsně se dožeduje dalšího. Už nic nemám:-) Než odejdu, ještě ho vykartáčuji a vykydám z boxu to nejhorší. Tak, uvidíme se snad brzo, Diablo:-)

Diablo

(nuougil, 3. 2. 2012 18:23)

Ahoj Diablo! Něco ti nesu. Obdaruji hřebce mrkvičkou, nachystám mu večeři a vykydám box.

Diablo

(nuougil, 28. 1. 2012 7:55)

Ahoj Diablo! Promiň, že jsem se k tobě přes týden nedostala, ale byla jsem na intru. Nachystám ti snídani - oves, čerstvé seno i vodu. Vyčistím tě, dostaneš teplou deku a odvedu tě do výběhu. Vrátím se a vykydám komplektně box, vyčistím podlahu a navozím čerstvou slámu.

Diablo

(nuougil, 19. 1. 2012 20:29)

Zavedu Dia do boxu, rychle mu nachystám večeři a omluvím se mu, že už zas musím letět. páčko kluku:)

Diablo

(nuougil, 19. 1. 2012 9:53)

Posadím Olíka před stájemi a jdu do boxu za Diablem. Ahoj miláčku! Vklouznu do boxu a pozdravím se s hřebečkem. Ták donesu ti snídani, ano? Vezmu plnou náruč sena a odměrku ovsa. Donesu to Diovi a vezmu mu z boxu prázdný kýbl s vodou. Venku ho opláchnu a donesu Diablovi čerstvou vodu. Ještě ho vykartáčuji a pak ho odvedu na pastvinu. Vrátím se a vykydám mu box.

Diablo

(nuougil, 18. 1. 2012 20:39)

Čauky Dio. Nesu ti večeři. Hodím Diablovi do sítě seno, dostane koňské granule a donesu mu i čerstvou vodu. Zatímco žere, v klidu ho vykartáčuji a ještě vykydám box. Dobrou noc, chlapečku!

Diablo

(nuougil, 18. 1. 2012 15:17)

Přivedu Diabla po tréninku do stáje. Odsedlám ho a oduzdím. V boxe ho důkladně vykartáčuji, dostane čerstvou vodu a pamlsek. Tak zatím, kluku! :-)

Diablo

(nuougil, 18. 1. 2012 11:34)

Ahoj Diablo! Uvítám se s hřebečkem a nabídnu mu jablko. Dáš si malej? :) Vykydám mu box a pak ještě Diabla důkladně vykartáčuji. Hodnej chlapeček. Nasadím mu ohlávku, připnu vodítko a vydáme se na pastvinu.

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 18422
Měsíc: 156
Den: 4